BluMartin freeAir 100

від BluMartin
  • bluMartin freeAir 100. Компактна високоефективна вентиляційна установка із рекуперацією тепла для використання в будинках до 100 м2. Встановлюється приховано в зовнішню стіну. Можливість увімкнення режиму літнього байпасу.
  • Компактна вентиляційна установка із об'ємною витратою повітря до 100 м3/год. Вентиляційна установка обладнана електронною системою управління. Алюмінієвий теплообмінник з перехресним теплообміном, ККД - 87% Вентиляційна установка монтується приховано в зовнішню стіну та може вентилювати до 5 кімнат включно. Пристрій працює за принципом інтелектуального управління за запитом. Мінімальне споживання електроенергії завдяки використанню вентиляторів ЄС - технології. Установку обладнано 8 датчиками якості повітря, вологості та температури за якими визначається пріоритет роботи системи вентиляції. Вентиляційна установка має малий рівень шуму завдяки інноваційній шумоізоляції. Чистоту вхідного повітря забезпечують фільтри класу М5. Серійно обладнана системою захисту від обмерзання. Вентиляційну установку серійно обладнано перепускним шибером для оптимальної роботи в літній період.
Контактна інформація ТОВ Сахара, вул. Новоконстантинівська, 1В, м.Київ, тел/факс (044) 425-06-39, тел. (050) 434-93-03, E-mail: info@sahara.com.ua, www.sahara.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://blumartin.de/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 87,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of BluMartin freeAir 100

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.