Bluehelix Tech 35C

від Ferroli
 • КОНДЕНСАЦІЙНИЙ ГАЗОВИЙ НАСТІННИЙ КОТЕЛ З ПОПЕРЕДНІМ ЗМІШАННЯМ І ПРИМУСОВИМ ДИМОВИДАЛЕННЯМ, МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО СИСТЕМИ З СОНЯЧНИМИ КОЛЕКТОРАМИ. ФУНКЦІЇ ОПАЛЮВАННЯ І ШВИДКІСНОГО ГВП
 • ОСОБЛИВОСТІ:

  • високопродуктивний настінний котел на природному / зрідженому газі;
  • герметична камера згоряння;
  • процес безперервної модуляції полум'я пальника для плавної зміни теплової потужності, як контуру опалення, так і контуру гарячого водопостачання (з визначенням температури і напору) керується електронною платою, обладнаною мікропроцесором;
  • два високоефективних теплообмінника з нержавіючої сталі з додаванням титану (МОДЕЛЬ TECH С для опалення і ГВП), або один теплообмінник (МОДЕЛЬ TECH A тільки для опалення з можливістю підключення баку ГВП);
  • високоефективний двухконтурний теплообмінник з нержавіючої сталі з додаванням титану (МОДЕЛЬ PRO для опалення і ГВП);
  • можливість підключення пульта дистанційного керування і температурних датчиків;
  • можливість підключення до системи з сонячними колекторами: в разі зниження температури гарячої води контура ГВП, що надходить від системи з колекторами, нижче встановленої, - включення пальника котла і догрів до необхідної температури.
Виробник Ferroli
Контактна інформація вул. Преображенська (Івана Клименко) 10/17, Київ, 03037, Tel. +380 44 5370239, info@ferroli.kiev.ua, http://ferroli.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ferroli.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 5,7
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Bluehelix Tech 35C

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.