BIOKAITRA BIO-50

від Biokaitra
 • Автоматизований пелетний котел для опалення, що працює на будь-яких пелетах.

 • Литовські котли Biokaitra - не мають аналогів в світі, стійкі до перегріву і корозії, котли, що працюють на пелетах з деревини та сільськогосподарських відходів. Переваги котлів:

  УНІВЕРСАЛЬНИЙ

  Пальник котла може спалювати різні види гранул. Це єдиний в Україні котел, який працює на пелетах з соломи – найдешевшому виді палива!

  ЗРУЧНИЙ

  Автоматичний або ручний розпал. Автоматична подача палива. Потужність котла можна адаптувати за потребами будівлі. Автоматика котла може підтримувати потрібну температуру в приміщенні. Автоматика котла регулює три опалювальних контура (тепла підлога , радіаторне опалення та підготовка гарячої води). Великий резервуар для палива забезпечує роботу котла без нагляду до 7 днів. Легке і просте обслуговування котла.

  НАГОРОДЖЕНИЙ МЕДАЛЯМИ

  Котли нагороджені медалями " Продукт року Литви" в 2011 , 2012 і 2013 роках.

  ІНОВАЦІЙНИЙ

  Віддалене управління котлом з вашого комп'ютера або мобільного телефону.

  БЕЗПЕЧНИЙ

  У котлах розроблена і впроваджена система безпеки, що відповідає європейським нормам.

  НАДІЙНИЙ

  Гарантія 3 роки. Оперативне сервісне обслуговування по всій Україні.

  ЕКОНОМІЧНИЙ

  ККД котлів - 88 %.

Виробник Biokaitra
Контактна інформація 03061, Україна, м. Київ, а/с-58, пр-т. Відрадний, 95-Е, прим 202, +380 44 408 00 77, info@ggc.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://ggc.com.ua/...
Технологія деревні брикети, дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 50,0
Мінімальна потужність, кВт 15,0
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 9 000 грн / 7400 кВт·год*
81,4%
18,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BIOKAITRA BIO-50

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.