BIODOM 34 Valter (model 27 C5)

від Biodom
  • Пелетний котел найвищого 5-го класу енергоефективності. Автоматична оптимізація процесу спалювання. Низькі витрати пелети - 1,9...6,8 кг/год. (економія до 40%). Не потребує тяги димаря, Низькі витрати електроенергії. Простий монтаж, запуск та сервіс. Великий пелетний бункер на 180 кг
  • Енергоефективний пелетний котел. Найвищий клас енергоефективності: А++ або клас 5. Інноваційна конструкція та розумна автоматика BIOLOGIC. Заощадження первинних інвестицій на димовій трубі, оскільки робота котла не потребує тяги димаря. Економічна робота - заощадження до 40% на паливі в порівнянні зі звичайною конструкцією. Широкий діапазон модуляції потужності - 8,6...30,8 кВт. Автоматична оптимізація режиму роботи та процесу спалювання. Невеликі витрати пелети – min 1.9…max 6.8 кг/год. Низьке споживання електроенергії – 79 Вт. Великий об’єм води у котлі – 74 л дозволяє будувати систему опалення без буферної ємності. Великий пелетний бункер на 180 кг забезпечує до 96 годин без завантаження палива. Невеликі габарити – 140х91х66 см. Вага – 240 кг. Спрощений монтаж, запуск та сервіс.
Виробник Biodom
Контактна інформація ТОВ "БІОДОМ УКРАЇНА", 02094, Україна, м.Київ, вул.Червоноткацька, буд. 42Д, корпус А, Тел. +38(096)193-39-07 +38(066)348-45-26 www.biodom.org.ua, E-mail: info@biodom.org.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.biodom.org.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 30,0
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 93,0

Річна економія
Річна економія: 12 000 грн / 9800 кВт·год*
75,3%
24,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BIODOM 34 Valter (model 27 C5)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.