Біметалічний радіатор Mirado 500

від Mirado
  • Радіатори Mirado 500 (біметалічний) Біметалічний радіатор Mirado 500 створений для використання в будівлях промислового і громадського призначення і встановлюється в опалювальних водних системах. Біметалічний радіатор Mirado 500 створений на основі матеріалу, який володіє підвищеною теплопровідністю. Такий прилад відмінно поєднує в собі всю надійність сталі і незаперечні переваги алюмінієвих радіаторов.
  • Радіатори Mirado 500 (біметалічний) Біметалічний радіатор Mirado 500 створений для використання в будівлях промислового і громадського призначення і встановлюється в опалювальних водних системах. Біметалічний радіатор Mirado 500 створений на основі матеріалу, який володіє підвищеною теплопровідністю. Такий прилад відмінно поєднує в собі всю надійність сталі і незаперечні переваги алюмінієвих радіаторов. Функціональние характеристики: Температура теплоносія максимум 120 ° С. Радіатор покритий зверху порошковою емаллю. Тиск теплоносія при роботі приладу максимум 3,0 МПа. Матеріал радіатора: біметал (алюміній + сталь) Теплова потужність секції: 196 Вт Робочий тиск: 16 атм Ємність секції: 0,33 л Вага, кг .: 1,28 Висота, мм: 582 Глибина, мм: 86 Ширина, мм: 80 Міжцентрова відстань, мм: 500 Виробник - Mirado (Іспанія)
Виробник Mirado
Контактна інформація ТОВ "ТеплоФормат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту https://teploformat.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Біметалічний радіатор Mirado 500

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.