Біметалічний радіатор BITERM

від BITERM
  • Біметалічні Радіатори BITERM - це радіатор економ класу. БІТЕРМО розроблений для експлуатації та повного адаптування в умовах України і Росії. Радіатори BITERM мають елегантний і стильний зовнішній дизайн. Секція радіатора BITHERM складається з вертикального і горизонтального металевого колектора (повний біметал), корпус якого облитий алюмінієм, завдяки чому значно поліпшена теплопровідність і алюміній не контактує з теплоносієм.
  • Біметалічні Радіатори BITERM - це радіатор економ класу. БІТЕРМО розроблений для експлуатації та повного адаптування в умовах України і Росії. Радіатори BITERM мають елегантний і стильний зовнішній дизайн. Секція радіатора BITERM складається з вертикального і горизонтального металевого колектора (повний біметал), корпус якого облитий алюмінієм, завдяки чому значно поліпшена теплопровідність і алюміній не контактує з теплоносієм. Біметалічні радіатори BITERM призначені для опалення різних за призначенням приміщень з різною поверховістю, можуть використовуватися в автономних системах з власними котельнями, і в системах центрального опалення, завдяки здатності витримувати показники робочого високого тиску в 20 атм. BITERM здатний стабільно працювати в умовах значних перепадів температур і тиску. Теплова потужність радіатора BITERM залежить від кількості секцій, чим більше секцій, тим вище потужність. При з'єднанні секцій використовуються фторопластові прокладки, які витримують високі значення температур. Біметалічні радіатори опалення не мають особливих вимог до хімічного складу теплоносія і показником PH, тому можуть застосовуватися в будь-яких системах опалення. Технічні характеристики радіатора. Модель - BITERM 500x80 Тип - секційний біметалічний радіатор опалення Матеріал - сталь, алюмінієвий сплав Потужність секції - 195 Вт (при Δt = 70 ° C) Міжосьова відстань секції - 500 мм Висота секції - 575 мм Глибина секції - 80 мм Ширина секції - 80 мм Обсяг секції - 0 , 18 літра Маса секції - 1,2 кг Виробник - BITERM - Китай
Виробник BITERM
Контактна інформація ТОВ "ТеплоФормат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту https://teploformat.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Біметалічний радіатор BITERM

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.