Біметалічний радіатор Bertone

від Bertone
  • Біметалічні радіатори Bertone призначені для застосування в системах опалення житлових, адміністративних, громадських, промислових будівлях. Радіатори Bertone можуть використовуватися як в автономних системах опалення малоповерхової забудови, так і у висотних будівлях з централізованим опаленням. Біметалічні радіатори Bertone виготовляються на найсучаснішому заводі, розташованому на території України.
  • Біметалічні радіатори Bertone призначені для застосування в системах опалення житлових, адміністративних, громадських, промислових будівлях. Радіатори Bertone можуть використовуватися як в автономних системах опалення малоповерхової забудови, так і у висотних будівлях з централізованим опаленням. Біметалічні радіатори Bertone виготовляються на найсучаснішому заводі, розташованому на території України. У виробництві використовується передові технології і високотехнологічне обладнання європейських виробників. Переваги біметалевих радіаторів Bertone: Зварений каркас з вуглецевої сталі. Товщина стінки сталевих колекторів: 1,8 мм вертикальний і 3,5 мм горизонтальний. Висока ефективність тепловіддачі, виняткова теплопровідність алюмінію. Максимальна надійність, тривалий термін експлуатації радіатора - до 50 років. Антикорозійна стійкість, можливість застосування в системах з низькими вимогами до якості теплоносія. Сучасні виробничі технології. Стильний європейський дизайн. Мінімальні вимоги до експлуатації. Легкість і зручність монтажу. Інформативна упаковка спрощує логістику. Наявність рекомендацій щодо застосування біметалевих радіаторів.
Виробник Bertone
Контактна інформація ТОВ "ТеплоФормат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту https://teploformat.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Біметалічний радіатор Bertone

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.