BIAWAR MULTISPLIT AEI1G 110 EMX 13кВт

від NIBE
  • BIAWAR MULTISPLIT - це повна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву гарячої води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, який працює до -32С навколишнього повітря!
  • Зовнішній блок відбирає тепло, що міститься в навколишньому середовищі та, за допомогою холодоагенту, транспортує це тепло до одного або декількох внутрішніх блоків. Унікальна перевага системи BIAWAR MULTISPLIT - її "гнучкість", яка дає можливість нагріву/охолодження повітря декількох приміщень одночасно, нагріву теплоносія водяної системи опалення (наприклад, тепла підлога) за допомогою модуля Hydrokit. Підігрів теплої підлоги та радіаторів можуть використовуватись для опалення взимку, а охолодження за допомогою внутрішніх повітряних блоків влітку. Додатково до зовнішнього блоку можна підключити модуль EMIX для виробництва гарячої водопровідної води. EMIX використовує для нагріву води тепло, що виділяється в процесі охолодження. Це дає величезну перевагу перед тепловими насосами повітря/повітря, отже нагрів води надзвичайно економічний, не знижує ефективність теплового насосу, та може відбуватись одночасно з процесом охолодження будинку. Система BIAWAR MULTISPLIT - ідеальне рішення для будинків з мансардою, де в літній час, навість з хорошою ізоляцією, існує потреба в охолодженні.
Виробник NIBE
Контактна інформація ТОВ "Теплові насоси", 03028, м. Київ, вул. Малокитаївська, 7А, тел.: +38 (044) 229-5569, teplonasos@gmail.com, www.nibe.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.biawar.com.pl/...
Максимальна потужність, кВт 13,5
Технологія повітря-вода
COP 4,12

Річна економія
Річна економія: 34 100 грн / 28600 кВт·год*
28,0%
72,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BIAWAR MULTISPLIT AEI1G 110 EMX 13кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.