Beretta 24 CITY CAI

від Beretta
  • Котли серії CITY CAI - це настінні газові котли, призначені для опалення і виробництва гарячої води господарсько-побутового призначення. Котел газовий навісний Beretta City 28 CAI, це настінні газові котли, призначені для опалення і виробництва гарячої води господарсько-побутового назначенія.
  • Функціональние характеристики: плата з мікропроцесором, керуюча входами, виходами і аварійними сігналаміелектронная модуляція забезпечує плавне регулювання потужності в режимі ГВП та опалення & nbsp; електронний розпал з контролем полум'я іонізаційного типу плавний автоматичний розпал вбудований стабілізатор тиску газу можливість електронного регулювання максимальній та мінімальній потужності перемикач OFF-RESET для перезапуску після зупинки з аварійного сигналу, вибір режиму Літо, вибір режиму Зима, регулятор температури в контурі опалення регулятор температури в контурі ГВП функція попереднього підігріву води в контурі ГВП датчик NTC для контролю температури в контурі опалення датчик NTC для контролю температури в контурі ГВС ціркуляціонний насос з автовоздушніком автоматичний бай-пас контуру опалення роздільні теплообмінники для контуру опалення та ГВП розширювальний бак на 8 л кран підживлення системи опалення манометр для контролю тиску води в системі опалення є місце для установки термостата 24 В виконана підготовка для підключення наступних аксесуарів: датчик вуличної температури, який дозволяє здійснювати функцію погодозалежного регулювання, пульт дистанційного керування, комплект для передачі на віддаль сигналу про блокування. функція захисту циркуляційного насоса і триходового клапана від заклинювання, яка активується автоматично через кожні 24 години після останнього циклу работи.откритая камера згоряння пристрій контролю полум'я, іонізаційного типу, при пропажі полум'я воно перекриває подачу газу і подає світловий сігналгідравліческій прессостат, контролюючий мінімальний тиск води в систему опалення термостат, який контролює перегрів котла термостат димовидалення, який контролює попадання продуктів згорання в приміщення запобіжний скидний клапан на 3 бар, встановлений в контурі опалення захист від замерзання.
Контактна інформація ПП "Теплий Дім СПС" м. Луцьк, Майдан привокзальний , 1 тел.: +38 (066) 370-20-02, +38 (096) 064-60-65, t-dim.com.ua@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту t-dim.com.ua
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Beretta 24 CITY CAI

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.