BAXI SB 25+V

від BAXI
  • Плоский сонячний колектор для систем з примусовою циркуляцією. Орієнтація вертикальна, площа колектору 2,5 м кв.
  • Плоский сонячний колектор для систем з примусовою циркуляцією. Орієнтація горизонтальна, площа колектору 2,5 м кв. Може бути встановлений як на плоскому так і на скатному даху. Структура патрубків - меандр: краща теплопередача і, отже, велика потужність. Тип покриття: одинарне геліоскло ESG, загартоване, з низьким вмістом заліза, градостійке. Товщина скла 3,2 мм. Чотири патрубка підключення Ø 22 (муфта). Тип абсорбера: алюмінієва пластина з привареними лазерним зварюванням мідними патрубками і високоселективним покриттям Alanod Mirotherm. Тип ізоляції: мінеральна вата. Товщина ізоляції в задній частині 40 мм. Рама виконана з анодованого алюмінію стійкого до корозії. Простий і швидкий монтаж на будь-які типи дахів.
Виробник BAXI
Контактна інформація "BAXI S.p.A.",01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, офіс №4, тел.: +38 (044) 235-96-59, baxi@email.ua, www.baxi.ua
Детальна інформація щодо продукту http://baxi.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 81,8

Річна економія
Річна економія: 4 100 грн / 3400 кВт·год*
21,1%
78,9%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення BAXI SB 25+V

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.