BAXI Nuvola3 240 Fi BS40

від BAXI
  • «Гаряча вода завжди» - ось основний принцип котлів серії NUVOLA-3 BS 40. Завдяки вбудованому бойлеру ємкістю 40 літрів з емальованої стали котли даної серії незамінні там, де потрібна велика витрата води, забезпечуючи 440 літрів гарячої води на протязі 30 хв (при Δt = 30 °С).
  • «Гаряча вода завжди» - ось основний принцип котлів серії NUVOLA-3 BS 40. Завдяки вбудованому бойлеру ємкістю 40 літрів з емальованої стали котли даної серії незамінні там, де потрібна велика витрата води, забезпечуючи 440 літрів гарячої води на протязі 30 хв (при Δt = 30 °С). Моделі серії NUVOLA-3 BS 40 обладнані широким рідкокристалічним дисплеєм, на якому чітко відображається вся інформація про роботу котла і можливі збої. Термодинамічний стратифікаційний бойлер об’ємом 40 л: негайна подача ГВП заданої температури, завдяки використанню бойлера на 40 л, менше утворення накипу завдяки використанню пластинчастого теплообмінника ГВП, висока продуктивність ГВП завдяки високоефективному теплообміннику. Вертикальні гідравлічні з’єднання для полегшення заміни існуючих котлів. Цифрова панель управління з рідкокристалічним дисплеєм. Висока продуктивність ГВП: до 400 л за 30 хвилин (ΔT 30° C).
Виробник BAXI
Контактна інформація "BAXI S.p.A.",01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, офіс №4, тел.: +38 (044) 235-96-59, baxi@email.ua, www.baxi.ua
Детальна інформація щодо продукту http://baxi.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 92,9

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення BAXI Nuvola3 240 Fi BS40

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.