BAXI NUVOLA Platinum+ 33 GA

від BAXI
  • Котли серії Nuvola Platinum - це поєднання двох принципів: використання самих передових технологій; максимум комфорту при споживанні гарячої води. Завдяки спеціальній конденсаційній системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і забезпечують енергозбереження до 35% в рік (в порівняні з традиційними котлами).
  • Котли серії Nuvola Platinum - це поєднання двох принципів: використання самих передових технологій; максимум комфорту при споживанні гарячої води. Завдяки спеціальній конденсаційній системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і забезпечують енергозбереження до 35% в рік (в порівняні з традиційними котлами).А завдяки 45-ти літровому бойлеру з нержавіючої сталі котли даної серії забезпечують 500 літрів гарячої води протягом перших 30хв (при Δ t = 30 °C). Знімна панель управління з великим дисплеєм, ручкою регулювання, кнопками вибору меню і підсвічуванням; поставляється в комплекті з котлом. Широкий діапазон модуляції, до 1÷10: максимальна ефективність завдяки зменшенню кількості пусків/зупинок котла. Газова адаптивна система управління (GAC): автоматичне керування процесом горіння для підтримки максимальної ефективності. Циркуляційний насос з повною модуляцією відповідає ErP – клас А. Висока продуктивність ГВП: до 500 л за 30 хвилин (ΔT 30 °C). Вбудований розширювальний бак ГВП. Розширена діагностика роботи котла через панель управління.
Виробник BAXI
Контактна інформація "BAXI S.p.A.",01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, офіс №4, тел.: +38 (044) 235-96-59, baxi@email.ua, www.baxi.ua
Детальна інформація щодо продукту http://baxi.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 33,0
Мінімальна потужність, кВт 9,9
Ефективність, % 109,8

Річна економія
Річна економія: 7 400 грн / 6100 кВт·год*
73,4%
26,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення BAXI NUVOLA Platinum+ 33 GA

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.