AXIOMA

від AXIOMA
  • Автоматизовані індивідуальні теплопункти призначені для ефективного регулювання кількості теплової енергії відповідно до температури зовнішнього повітря і потребами споживача: в житлових будинках; в будівлях громадського призначення; в будівлях виробничого призначення.
  • Автоматизовані індвідуальні теплопункти призначені для ефективного регулювання кількості теплової енергії відповідно до температури зовнішнього повітря і потребами споживача: в житлових будинках; в будівлях громадського призначення; в будівлях виробничого призначення. ПЕРЕВАГИ: підтримання температури відповідної побажанням споживача, в залежності від коливань температури зовнішнього повітря, за допомогою регулювання температури теплоносія; автоматичне (програмне) зниження температури повітря приміщень в нічний час або в неробочі дні до температури відповідної побажанням споживача; забезпечення режиму споживання тепла, відповідного побажанням споживача, незалежно від температурного графіка постачальника тепла; захист від замерзання теплових систем; очищення циркуляційних насосів, технологічне включення регулювальних приладів вчасно не опалювального сезону; можливості впровадження систем диспетчеризації і телеметрії для дистанційного зчитування параметрів і управління ними; виготовляються відповідно до конкретних схемами підключення, які використовуються постачальником тепла; управління контурами: опалення, підготовка гарячої води, вентиляція.
Виробник AXIOMA
Контактна інформація ТОВ «Крансервіс», 18002, м.Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 195 оф. 608 Тел:+380472376683 E-mail: kranserv@uch.net www.kranservice.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.axiomametering.com/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 5 600 грн / 4600 кВт·год*
80,0%
20,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AXIOMA

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.