AXIOMA energy AX-30D

від Axioma
  • Представляємо високоефективний термосифонний сонячний колектор c напірним баком AXIOMA energy AX-30D. Продуктивність даного колектора становить 300л. гарячої води (60 градусів) в день. Термосифонний сонячний колектор c напірним баком AXIOMA energy AX-30D забезпечить максимальний комфорт, в порівнянні з безнапірними сонячними колекторами, тому що вода в баку знаходиться під тиском. Напірний бак також дозволяє встановити колектор в будь-якому місці, а не тільки на даху або інший височини.
  • Представляємо високоефективний термосифонний сонячний колектор c напірним баком AXIOMA energy AX-30D. Продуктивність даного колектора становить 300л. гарячої води (60 градусів) в день. Сезонні сонячні колектори - найкраще рішення для забезпечення гарячою водою пансіонату, бази відпочинку, приватного будинку і навіть квартири. Термосифонні сонячні колектори недорогі в порівнянні з всесезоннимі сонячними колекторами і працюють тільки в теплу половину року, тобто саме тоді, коли сонячне випромінювання максимальне. За рахунок цього інвестиції в сезонні сонячні колектори окупляться в найкоротші терміни - 4-5 років. Термосифонний сонячний колектор c напірним баком AXIOMA energy AX-30D забезпечить максимальний комфорт, в порівнянні з безнапірними сонячними колекторами, тому що вода в баку знаходиться під тиском. Напірний бак також дозволяє встановити колектор в будь-якому місці, а не тільки на даху або інший височини. До складу термосифонного сонячного колектора c напірним баком AXIOMA energy AX-30D входять -Вакумние трубки з тришаровим високоселективним покриттям ALN-AIN-SS / Cu Накопичувальна бак під тиском -Рама -Запобіжні клапан (температура / тиск) -Запобіжні зворотний клапан. Сонячний колектор може додатково комплектуватися електричним ТЕНом, контролером і магнієвим анодом. 4-5 rokiv.
Виробник Axioma
Контактна інформація SOLAR.BIZ.UA, вул. Поштова, буд. 21, м.Запоріжжя, 69000, www.solar.biz.ua, sales@solar.biz.ua, 098 984 11 38, +38 095 639 38 09, +38 063 703 79 49
Детальна інформація щодо продукту http://solar.biz.ua/...
Технологія Термосифонний
Ефективність, % 77,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,7%
75,3%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AXIOMA energy AX-30D

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.