AXIOMA energy AX-10U

від Axioma
  • Представляємо високоефективний "Балконний" вакуумний сонячний колектор U-pipe AXIOMA energy AX-10U. Продуктивність даного колектора становить 100л. гарячої води (60 градусів) в день. Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy можуть продуктивно працювати як цілий рік (коли теплоносієм виступає спеціальна рідина, що не (пропіленгліколь), так і сезонно (коли теплоносітлем виступає сама нагрівається вода в баку). Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy AX-10U мають ККД - 79%.
  • Представляємо високоефективний "Балконний" вакуумний сонячний колектор U-pipe AXIOMA energy AX-10U. Продуктивність даного колектора становить 100л. гарячої води (60 градусів) в день. Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy можуть продуктивно працювати як цілий рік (коли теплоносієм виступає спеціальна рідина, що не (пропіленгліколь), так і сезонно (коли теплоносітлем виступає сама нагрівається вода в баку). Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy AX-10U мають ККД - 79%. До складу "Балкон" вакуумного сонячного колектора U-pipe AXIOMA energy AX-10U входять -Вакумние трубки з тришаровим високоселективним покриттям ALN-AIN-SS / Cu. Мідними трубки з теплообмінником (маніфолдом). -Рама з алюмінієвого сплаву для кріплення колектора. «Балконний» сонячний колектор AXIOMA energy може бути підключений до системи приготування гарячої води одним з двох наведених нижче способів: 1. Система з природною циркуляцією теплоносія (теплоносій - вода). В цьому випадку бак з гарячою водою повинен знаходитися вище сонячного колектора, даючи можливість гарячій воді підніматися з колектора в бак, а холодній воді надходити з бака в колектор. Такий варіант використання підходить для випадку сезонного використання колектора. 2. Система з примусовою циркуляцією теплоносія (теплоносій - пропіленгліколь). В цьому випадку розташування бака з гарячою водою щодо сонячного колектора не має значення. Такий варіант використання підходить для випадку цілорічного використання колектора. До системи додається перекачує насос і труба клапана скидання тиску.
Виробник Axioma
Контактна інформація SOLAR.BIZ.UA, вул. Поштова, буд. 21, м.Запоріжжя, 69000, www.solar.biz.ua, sales@solar.biz.ua, 098 984 11 38, +38 095 639 38 09, +38 063 703 79 49
Детальна інформація щодо продукту http://solar.biz.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 79,0

Річна економія
Річна економія: 4 000 грн / 3300 кВт·год*
23,2%
76,8%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AXIOMA energy AX-10U

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.