AXIOMA energy AX-10HP24

від Axioma
  • Представляємо високоефективний вакуумний сонячний колектор AXIOMA energy AX-10HP24. Продуктивність даного колектора становить 100л. гарячої води (60 градусів) в день. Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy AX-10HP24 мають ККД - 76,9%.
  • Представляємо високоефективний вакуумний сонячний колектор AXIOMA energy AX-10HP24. Продуктивність даного колектора становить 100л. гарячої води (60 градусів) в день. Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy продуктивно працюють круглий рік в зв'язку з тим, що теплоносієм в подібних системах виступає спеціальна рідина, що не (пропіленгліколь). Вакуумні сонячні колектори AXIOMA energy AX-10HP24 мають ККД - 76,9%. До складу вакуумного сонячного колектора AXIOMA energy AX-10HP24 входять -Вакумние трубки з тришаровим високоселективним покриттям ALN-AIN-SS / Cu і мідною трубкою heat-pipe з діаметром конденсатора - 24мм. -Теплообмінник (маніфолд) -Рама з алюмінієвого сплаву для кріплення колектора паралельно даху -Термопаста У разі необхідності установки сонячного колектора на плоскому даху Ви зможете придбати у нас відповідні кріплення з уголом нахилу 45градусов
Контактна інформація SOLAR.BIZ.UA, вул. Поштова, буд. 21, м.Запоріжжя, 69000, www.solar.biz.ua, sales@solar.biz.ua, 098 984 11 38, +38 095 639 38 09, +38 063 703 79 49
Детальна інформація щодо продукту http://solar.biz.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 77,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,7%
75,3%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AXIOMA energy AX-10HP24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.