Автоматичний терморегулятор PAC-IF032B-E

від Mitsubishi Electric
  • Контролер PAC-IF032B-E призначений для керування тепловими насосами «повітря-вода» напівпромислової серії Mr.Slim, а також виконавчими пристроями контуру теплоносія: циркуляційним насосом, 3-ходовим клапаном, двома ступенями проточного електронагрівача та електронагрівачем бака ГВС. Управління можливо як за допомогою дротового пульта (постачається в комплекті) так і за допомогою зовнішніх сигналів. Має функцію погодозалежного управління.
  • Контролер PAC-IF032B-E призначений для управління зовнішніми блоками теплових насосів «повітря-вода» напівпромислової серії Mr.Slim, а також додатковими пристроями контуру теплоносія: - Циркуляційним насосом. - 3-ходовим клапаном, для перемикання між контурами опалення та ГВП. - Двома проточними нагрівачами (або одним двоступінчастим). - Занурювальним нагрівачем бака ГВП. Управління контролером може здійснюватися як з пульта дистанційного керування (постачається в комплекті), так і за допомогою зовнішніх сигналів (від «розумного будинку»). Контролер має вбудовану функцію погодозалежного управління (автоматична зміна температури теплоносія контуру опалення в залежності від температури на вулиці).
Виробник Mitsubishi Electric
Контактна інформація N/A
Детальна інформація щодо продукту https://mitsubishi-aircon.com.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 3 400 грн / 2800 кВт·год*
88,0%
12,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Автоматичний терморегулятор PAC-IF032B-E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.