Austria Email VT-N 800 FRM

від Austria Email
  • Бойлер непрямого нагріву з 1 теплообмінником призначений для приготування та накопичення гарячої води в системі ГВП. Даний бойлер може працювати в поєднанні з усіма видами котлів та системами виробництва альтернативної енергії.
  • Високоякісний вертикальний бойлер великого об’єму забезпечить велику кількість гарячої води для поставлених завдань. Основними превагами бойлера Austria Email VT-N FRM є: новітня ізоляція з пресованого флісу товщиною 100 мм ECO SKIN 2.0 , внутрішня частина ємкості емальована відповідно до DIN 4753, робочий тиск бойлера та теплообмінників 10 бар, а при випробуваннях 15 бар, теплообмінники великого діаметру та корисної площі не піддається скупченню осаду, зовнішня обшивка з армованого матеріалу, що важко пошкодити, забір гарячої води в верхній частині бойлера гарантує повне розповітрення.
Виробник Austria Email
Контактна інформація ТзОВ “ТЕРМО-МАКС”, 79015 м. Львів, вул. Кульпарківська 93А, +38 (032)295-72-91, info@austria-email.com.ua, www.austria-email.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.austria-email.com.ua/...
Товщина, мм 100
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Austria Email VT-N 800 FRM

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.