ATTACK DPX 45 COMBI Pellet

від Attack
  • Великий досвід роботи допоміг фахівцям ATTACK створити нову лінійку дерев'яних котлів з газифікацією — DPX Combi Pellet. Висока ефективність — 90-91% — важлива перевага цих виробів. Такого результату вдається досягти завдяки особливо міцному сталевому корпусу виробів, унікальній конструкції котла, що вміщує трубчастий теплообмінник та економайзери.
  • Великий досвід роботи допоміг фахівцям ATTACK створити нову лінійку дерев'яних котлів з газифікацією — DPX Combi Pellet. Висока ефективність — 90-91% — важлива перевага цих виробів. Такого результату вдається досягти завдяки особливо міцному сталевому корпусу виробів, унікальній конструкції котла, що вміщує трубчастий теплообмінник та економайзери. Останні забезпечують турбулентний рух продуктів згорання. Автоматичне відключення котла відбувається у випад ках надмірного нагрівання води та повного вигорання вмісту топки. Окрім цього, вироби лінійки комплектуються контуром охолодження для попередження перегрівання води в котлі. В перелік головних переваг котлів ATTACK типу DPX варто також віднести: • можливість використовувати деревину великого розміру; • просте очищення теплообмінника рухом важеля; • вогнестійкість деталей аж до 1350 .C; • відповідність європейському стандарту якості EN303-5; • наявність витяжного вентилятора для забезпечення рівномірного плавного спалювання палива; • невелика кількість золи; • великий ряд потужностей котлів — від 15 до 80 кВт. Трьома типами регулювання оснащується цей модельний ряд: • STANDARD — забезпечує управління котлом завдяки вбудованому термостату продуктів згорання та котловому термостату; • PROFI — передбачає використання електронного регулятора, котрий постійно вимірює температуру води, здійснює управління насосом ЦО, вентилятором продуктів згорання; • LAMBDA — забезпечує автоматичне вимірювання котлової температури, температури продуктів згорання, здатен здійснювати аналіз даних вмісту кисню та коригувати об'єм притічного повітря.
Виробник Attack
Контактна інформація Компанія "Богемія", 79020 м. Львів, вул. Малоголосківська 8Д. Кв. 47; +380673145156; info@bogemia.com.ua; bogemia.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://bogemia.com.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 45,0
Мінімальна потужність, кВт 13,5
Ефективність, % 90,2

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ATTACK DPX 45 COMBI Pellet

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.