ATTACK 35 SLX LAMBDA

від Attack
  • Модельний ряд газогенераторних котлів ATTACK SLX призначений для екологічного та економного опалення приватних будинків, дач, дрібних цехів та інших невеликих будівель. Безумовною перевагою виробів цієї лінійки є їхня безпека для навколишнього середовища. Концентрація шкідливих викидів CO в димових газах ATTACK SLX фактично в 25 разів менша, аніж дозволена норма. Саме тому вироби лінійки повністю відповідають встановленій європейській нормі EN303-5.
  • Модельний ряд газогенераторних котлів ATTACK SLX призначений для екологічного та економного опалення приватних будинків, дач, дрібних цехів та інших невеликих будівель. В ролі основного палива може використовуватися суха та м'яка деревина. Особливо високий ККД (91,8%) вирізняє моделі цієї лінійки. Такі показники — результат функціонування найсучаснішої системи управління процесами горіння — LAMBDA Touch. Камера подачі вирізняється особливо великими розмірами. Завдяки цьому, власник може не витрачати часу на розрубування деревини. В котел вміщаються колоди із розміром до 0,5 метра. При одному повному завантаженні камери горіння деревиною процес опалення може продовжитися до 8-12 годин. Мінімальна кількість золи, просте чищення теплообмінника рухом важеля, а також автоматична димова заслонка роблять процес користування котлом простим та зручним. Високий рівень безпеки забезпечується системою автоматичного відключення котла у випадку повного вигорання палива, вмонтованим контуром охолодження, котрий реагує на температуру води в котлі, а також вогнестійкими фасонними деталями (витримують температуру до 1350.C). Безумовною перевагою виробів цієї лінійки є їхня безпека для навколишнього середовища. Концентрація шкідливих викидів CO в димових газах ATTACK SLX фактично в 25 разів менша, аніж дозволена норма. Саме тому вироби лінійки повністю відповідають встановленій європейській нормі EN303-5. Усі котли модельного ряду ATTACK SLX мають сучасний дизайн, порівняно невеликі габарити. Іншими важливими перевагами котлів ATTACK SLX також можна назвати: • мінімальну кількість золи; • просте очищення теплообмінника рухом важеля; • наявність вентилятора, що забезпечує ефективне спалювання деревини; • можливість використовувати альтернативні типи палива; • вогнестійкість усіх деталей; • автоматичне вимкнення після завершення процесу горіння; • наявність системи охолодження.
Виробник Attack
Контактна інформація Компанія "Богемія", 79020 м. Львів, вул. Малоголосківська 8Д. Кв. 47; +380673145156; info@bogemia.com.ua; bogemia.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://bogemia.com.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 40,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 90,3

Річна економія
Річна економія: 10 900 грн / 8900 кВт·год*
77,6%
22,4%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ATTACK 35 SLX LAMBDA

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.