Atmosfera СВК-CBK Twin Power®-30

від Atmosfera
  • Колектор СВК-Twin Power ефективний при застосуванні протягом всього року. ККД колектора - до 95%. Володіє високою продуктивністю в умовах низької сонячної інсоляції. Термоізоляція теплообмінника 65-75 мм. Алюмінієва рама колектора дозволяє зменшити навантаження на несучі конструкції покрівлі. Універсальна конструкція рами розрахована на установку колектора на будь-який тип покрівлі: від горизонтальної до вертикальної поверхні. Так само унікальна конструкція корпусу дозволяє комплектувати колектор фотоелектричним модулем для автономної роботи системи.
  • Вакуумний сонячний колектор АТМОСФЕРА СВК-Twin Power на 30 трубок. Система кріплень для швидкої установки фотоелектричного модуля на корпусі колектора, що полегшує і прискорює процес монтажу. Установка фотоелектричного модуля дозволяє забезпечити повну автономність геліосистеми. Двотрубна система з виходами 3/4 "і широким бортом, що дозволяє встановлювати подаючий і зворотний контур з одного боку колектора. Унікальний корпус зі збільшеним теплоізоляційним шаром. Посилена рама з можливістю регулювання кута нахилу колектора. Розташування гільз датчиків з обох сторін, полегшують монтаж і збільшують практичність колектора.
Виробник Atmosfera
Контактна інформація Atmosfera, 02091, Україна, м. Київ, вул. Ревуцького, 13-Б, +38(044) 545-71-04, http://www.atmosfera.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://www.atmosfera.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 78,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
24,0%
76,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Atmosfera СВК-CBK Twin Power®-30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.