Atmosfera СПК F4M Harp

від Atmosfera
  • Плаский колектор з тепловимінником у вигляді арфи для напірних та самозливних систем
  • Коллектор ATMOSFERA СПК-F4M Harp призначений дл роботи як в безнапірних системах, так і з надлишковим тиском, використовується для перетворення електроенергіїсонячного випромінювання в теплову енергію для системи ГВП, підігріву басейнів та підтримки системи опалення. Корпус (несуча рама) коллектора конструктивно виконана із спеціального запатентованого алюмінієвого профилю. З нижнього боку розташована алюмінієва пластина, згори колектор покритий спеціальним сонячним склом з низьким складом заліза та високою пропускною можливістю. Скло закріплено таким чином, щоб забезпечити герметичність та мінімізувати температурні навантаження. Основна частина колектору - абсорбер, пластина якого виконана з мідного листа, вкритого високоселективним покриттям Eta Plus, Покриття забезспечує високий рівень поглинання сонячного випромінювання, що дозволяє отримати високу ефективність процесу перетворення енергії. Пластина абсорберу зварюється з допомогою ультразвукового зварювання з мідним трубопровідом у вигляді меандру, по якому циркулює теплоносій. Тепловимінник забезпечує постійний відвід тепла за допомогою циркулюючої рідини. Втрати тепла зведени до мінімуму за рахунок застосування нижньої та бічної ізоляції з мінеральної вати з низькою теплопровідністю.
Виробник Atmosfera
Контактна інформація Atmosfera, 02091, Україна, м. Київ, вул. Ревуцького, 13-Б, +38(044) 545-71-04, http://www.atmosfera.ua/
Детальна інформація щодо продукту https://www.atmosfera.ua/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 82,0

Річна економія
Річна економія: 4 100 грн / 3400 кВт·год*
21,0%
79,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Atmosfera СПК F4M Harp

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.