Atmos DC 40 GS

від Atmos
  • Котли Atmos DC призначені для роботи на деревині , вугілля в даній серії котлів застосовувати забороняється . Принцип роботи котлів Атмос заснований на генераторної газифікації палива - паливо під впливом високої температури і нестачі кисню розкладається на твердий залишок і генераторний газ . Останній подається в спеціальну камеру для спалювання . У процесі спалювання генераторного газу виділяються теплові калорії , які передаються опалювального контуру
  • Можливість спалювання великих шматків деревини Великий бункер для палива - тривалий час горіння Високий ККД - залежно від типу 81 - 87% - первинний і вторинний повітря підігрівається до високої температури Екологічне спалювання - котел Atmos DC 40 GS згідно CSN EN 303-5 відноситься до 3-го класу Витяжний вентилятор - безпильний збір золи, котельня без диму Контур охолодження для запобігання перенагрівання - без ризику пошкодження котла Atmos Автоматичне вимкнення котла Atmos DC 40 GS після догорання палива - термостат для димових газів Зручний збір золи - велика керамічна камера згоряння для золи (у дерева збираємо один раз в тиждень, у вугілля - один раз в день)
Контактна інформація ТОВ "Євро-Трейд ЛТД", м. Київ, пр. Бажана, 10а, тел.: +38 (044)-499-78-93
Детальна інформація щодо продукту http://www.wizard.ua/
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 40,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 87,0

Річна економія
Річна економія: 9 500 грн / 7800 кВт·год*
80,4%
19,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Atmos DC 40 GS

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.