Atmos DC 32 SP(L)

від Atmos
  • Комбіновані котли ATMOS DC призначені для газифікації деревини, природного газу, пелет і екстра легких паливних масел (ЕТО). Можлива зміна палива в залежності від пальника, яка вбудовується в котел. Корпус котла включає в себе три, встановлені один за одним, камери. У двох верхніх камерах відбувається газифікація деревини, а в третій встановлена ​​необхідна пальник. Високий ККД при опаленні різними видами палива досягається завдяки тому, що системи спалювання відокремлені один від одного водяним контуром і таким чином не впливають один на одного в значній мірі. Відпрацьовані гази відводяться за допомогою одного вихідного патрубка.
  • можлива комбінація окремих видів палива - чергування палива без проведення змін на котлі - деревина + гранули, деревина + природний газ, деревина + екстра легкі паливні масла можна провести зміну окремих пальників - в будь-який момент можна перейти на інший носій високий ККД при використанні окремого палива - практично такий же, як у спеціальних котлів для дуже легких паливних олій, або гранул (близько 92,3% при номінальній потужності) більш дешеве рішення - якщо підсумувати витрати на придбання двох котлів, їх підключення і виведення диму (димохід) виявиться, що один котел хоча й дорожче
Виробник Atmos
Контактна інформація ТОВ "Євро-Трейд ЛТД", м. Київ, пр. Бажана, 10а, тел.: +38 (044)-499-78-93
Детальна інформація щодо продукту http://www.wizard.ua/
Технологія Ні
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,6
Ефективність, % 92,3

Річна економія
Річна економія: 11 700 грн / 9600 кВт·год*
75,8%
24,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Atmos DC 32 SP(L)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.