Atmos D 40 P

від Atmos
  • Котли з конструювані таким чином , що з лівого або з правого боку котла , який діє як теплообмінник , вбудований Шведський пальник ATMOS IWABO , яка за допомогою завантажувального шнека бере пелети з бункера . Бункер для палива розміщується поруч з котлом абов сусідньому приміщенні іможе бути будь-якого розміру ( як правило 250 або 500 л ) .
  • Пальник працює наступним чином. У разі отримання команди "старт", тобто при необхідності топити, транспортер насипає пелети в сопло пальника і за допомогою спіралі розжарювання відбувається їх підпалювання. Коли пелети досить розгоряться, пальник сама вибере задану потужність, на якій залишиться до тих пір, поки вся сістемане протопити. Потім пальник відключиться і пелети, що залишилися в соплі пальника, догорять. Весь цикл, в разі необхідності, повторюється. Продуктивність котла і подальша робота пальника управляються за допомогою електронного регулювання, яка дозволяє пристосувати роботу котла конкретних умов всієї системи.
Контактна інформація ТОВ "Євро-Трейд ЛТД", м. Київ, пр. Бажана, 10а, тел.: +38 (044)-499-78-93
Детальна інформація щодо продукту http://www.wizard.ua/
Технологія пелети
Максимальна потужність, кВт 40,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 93,0

Річна економія
Річна економія: 12 000 грн / 9800 кВт·год*
75,3%
24,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Atmos D 40 P

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.