Armaflex AC теплоізоляція труб

від Armaflex
  • Armaflex ACE (раніше називався Armaflex AC) - універсальний ізоляційний матеріал чорного кольору зі спіненого каучуку для систем кондиціонування повітря, опалення, водопостачання та каналізації
  • Armaflex ACE (раніше називався Armaflex AC) - універсальний ізоляційний матеріал чорного кольору зі спіненого каучуку для систем кондиціонування повітря, опалення, водопостачання та каналізації. Технічні характеристики матеріалу: температура теплоносія: від -50 ° С до + 105 ° С; теплопровідність λ: ≤ 0,035 Вт / (м · К) при температурі 0 ° С; коефіцієнт опору паропроніцанію μ: ≥ 7000; група горючості: Г1 (самозатухающий, не поширює вогонь). Переваги матеріалу Armaflex ACE: захист від утворення конденсату завдяки матеріалу з закриточарункову структуру; еластичність при монтажних роботах а також експлуатації інженерних систем (відсутність усадки і зазорів між шарами); величезний асортимент матеріалу для різних діаметрів труб; низька теплопровідність спіненого каучуку (а це економія енергії і зниження викидів СО2; пожежна безпека - не підтримує горіння; термін служби матеріалу - 25 років.
Виробник Armaflex
Контактна інформація ПП "Теплий Дім СПС" м. Луцьк, Майдан привокзальний , 1 тел.: +38 (066) 370-20-02, +38 (096) 064-60-65, t-dim.com.ua@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://gme.in.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 600 грн / 500 кВт·год*
98,0%
2,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Armaflex AC теплоізоляція труб

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.