ARISTON KAIROS XP 2.5 V

від ARISTON
  • Абсорбер з мідної пластини із селективним поглинаючим покриттям високопрозоре скло корпус з анодованого алюмінію швидке підключення трубопроводів без застосування інструментів вбудована гільза для датчика температури можливість установлення на землі, на плоскій або похилій покрівлі, вбудовування в покрівлю монтаж вертикальний (KAIROS XP 2.5V)
  • Абсорбер з мідної пластини із селективним поглинаючим покриттям високопрозоре скло корпус з анодованого алюмінію швидке підключення трубопроводів без застосування інструментів вбудована гільза для датчика температури можливість установлення на землі, на плоскій або похилій покрівлі, вбудовування в покрівлю монтаж вертикальний (KAIROS XP 2.5V) Габаритні розміри (ВхШхГ) мм 2241x1128x98 Маса без теплоносія кг кг 48 Робочий тиск бар 6 Діаметр труб колектору мм 18 Кількість теплоносія л 2 Поглинання % 95 Розсіювання % 5 Площа апертури м 22,26 Площа поглинання 22,23 η0 0,808* k1 Вт/м2K 3,13* k2 Вт/м2K 0,016* T зупинки °С 198 * характеристики відносяться до площі апертури
Виробник ARISTON
Контактна інформація ТОВ "Арістон Термо Україна", 03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, тел.: +38 (044) 496 25 18, info.ua@aristonthermo.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.ariston.com/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 70,0

Річна економія
Річна економія: 3 700 грн / 3000 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ARISTON KAIROS XP 2.5 V

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.