ARISTON KAIROS CF 2.0

від ARISTON
  • Сонячний колектор для систем примусової циркуляції KAIROS FAS поглинач оброблений діоксидом титана (95% поглинання, 5% розсіювання) градостійке антивідблискове скло гідравлічний контур із мідних труб арфоподібна конструкція безперервне ультразвукове зварювання регульований кут нахилу від 30°до 60° відповідність стандарту EN 12975
  • Сонячний колектор для систем примусової циркуляції KAIROS FAS поглинач оброблений діоксидом титана (95% поглинання, 5% розсіювання) градостійке антивідблискове скло гідравлічний контур із мідних труб арфоподібна конструкція безперервне ультразвукове зварювання регульований кут нахилу від 30°до 60° відповідність стандарту EN 12975 Технічні характеристики Маса без теплоносія кг 35,6 Робочий тиск бар 6 Диаметр труб колектору мм 18 Кількість теплоносія л 1,02 Поглинання % 95 Розсіювання % 5 Площа апертури м2 1,82 Площа поглинання м2 1,74 Питома теплоємкість кДж/К 13 η0 0,738* k1 Вт/м2K 4,0* k2 Вт/м2K 0,012* T зупинки °C 161,6 * характеристики відносяться до площі апертури
Виробник ARISTON
Контактна інформація ТОВ "Арістон Термо Україна", 03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, тел.: +38 (044) 496 25 18, info.ua@aristonthermo.com
Детальна інформація щодо продукту http://www.ariston.com/...
Технологія Плоский
Ефективність, % 70,0

Річна економія
Річна економія: 3 700 грн / 3000 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ARISTON KAIROS CF 2.0

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.