Ariston Egis Plus 24

від ARISTON
  • Настінний котел потужністю 24 кВт для опалення та гарячого водопостачання відрізняється компактними розмірами, невеликою вагою, має два надійних роздільних теплообмінника і унікальну гідравлічну групу і інформативний цифровий дисплей Нове обладнання відрізняє доступна ціна, що робить його вкрай привабливим продуктом на опалювальному ринку.
  • повністю адаптовані для України - робота при зниженому тиску газу (до 5 мбар), низькому тиску і витраті води; стійкість до перепадів напруги; вбудований конденсатозбірник; робота при низькій вуличній температурі (до -52 ° С); багатофункціональна панель управління з цифровим дисплеєм; можливість зниження потужності на опалення (при незмінній потужності на ГВС) і функція затримки включення; функція безперервної електронної модуляції полум'я пальника функції захисту від замерзання, утворення накипу і блокування циркуляційного насосу і 3-х ходового клапана; функція самодіагностики; основний теплообмінник (спіральний) з міді із захисним покриттям; теплообмінник ГВП (пластинчастий) з нержавіючої сталі; довговічний пальник з нержавіючої сталі з функцією захисту від частих включень; гідравлічна група з надміцних композитних матеріалів, триходовий клапан з моторним приводом; 2 надточних датчика температури NTC; 2 фільтри механічної очистки - в контурі опалення та ГВП; розширювальний бак 8 л; функція самодіагностики; можливість підключення T-CONTROL і кімнатного термостата.
Виробник ARISTON
Контактна інформація ТОВ "Арістон Термо Україна", 03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, тел.: +38 (044) 496 25 18, info.ua@aristonthermo.com
Детальна інформація щодо продукту http://ariston.com/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 94,5

Річна економія
Річна економія: 3 300 грн / 2700 кВт·год*
88,2%
11,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Ariston Egis Plus 24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.