Ariston Clas X 24FF 24 кВт

від ARISTON
  • Настінний газовий котел, двухконтурний, закрита камера згорання.
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Вбудований розширювальний бак, 8 л Вбудований циркуляційний насос ККД 92.7% Камера згоряння - закрита Кількість контурів - двоконтурний Макс. тиск води в контурі ГВП 7 бар Макс. тиск води в контурі опалення 3 бар Напруга мережі - однофазне Номінальний тиск природного газу - 20 мбар Витрата природного газу - 2 куб. м / год Витрата зрідженого газу - 1.69 кг / год Температура в контурі ГВС 36 - 60 ° С Теплова потужність 11 - 25.80 кВт Теплове навантаження 12.20 - 28.70 кВт Тип опалювального котла газовий, конвекційний Паливо природний газ, зріджений газ установка настінна Допустимий тиск зрідженого газу - 37 мбар Продуктивність гарячої води при t 25 ° C 14.3 л / хв Продуктивність гарячої води при t 35 ° C 10.2 л / хв Температура теплоносія 35 - 82 ° С Газовий пальник Управління електронне
Виробник ARISTON
Контактна інформація ТОВ "Арістон Термо Україна", 03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, тел.: +38 (044) 496 25 18, info.ua@aristonthermo.com
Детальна інформація щодо продукту https://ariston-shop.com.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Ariston Clas X 24FF 24 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.