Ariston GENUS PREMIUM EVO SYSTEM 30 FF

від ARISTON
  • Котел газовий конденсаційний, навісний, одноконтурний (тільки опалення), потужність 30 кВт, діаметр димоходу (димаря / воздуховода) 60/100 мм, тип камери згоряння закрита (турбо), габарити (ШхВхГ) 400х770х385 мм, вага, 36 кг
  • Конденсаційний котел повністю адаптований для України – робота при зниженому тиску газу (до 5 мбар), низькому тиску та споживанні води, 1:4 можливість зниження потужності на опалення (при незмінній потужності на ГВП) та функція затримки вмикання, коефіцієнт ефективності до 108% (завдяки конденсаційній технології) забезпечує енергозбереження до 35% (в порівнянні з традиційними котлами), функція безперервної електронної модуляції полум’я пальника, функція автоматичного видалення повітря з котла та системи опалення, функція захисту від замерзання, утворення накипу та блокування циркуляційного насоса та 3 ходового клапана, функція самодіагностики та журнал аварій, основний теплообмінник (спіральний) та теплообмінний ГВП (пластинчатий) з нержавіючої сталі, довговічний пальник з нержавіючої сталі з функцією захисту від частих включень, вмонтована погодо залежна автоматика, можливість каскадного підключення до 8 котлів, можливість керування сонячним колектором.
Виробник ARISTON
Контактна інформація ТОВ "Арістон Термо Україна", 03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, тел.: +38 (044) 496 25 18, info.ua@aristonthermo.com
Детальна інформація щодо продукту http://ariston-ua.com/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 108,0

Річна економія
Річна економія: 7 000 грн / 5700 кВт·год*
75,2%
24,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Ariston GENUS PREMIUM EVO SYSTEM 30 FF

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.