Apricus FPC-A28

від Apricus
  • Плоский сонячний колектор, здебільшого використовується сезонно, для нагріву побутової води, для системі в 160л. Високоселективне покриття Tinox, 95% поглинання сонячних променів. Виконаний у формі арфи.
  • Австралійська компанія Apricus займається виробництвом сонячних колекторів з 2003 року. Вся продукція в обов’язковому порядку пройшла тестування та сертифікацію провідних сертифікаційних центрів Європи, США, Австралії. Завдяки структурі колектору вся продукція має змогу працювати в самозливних, не киплячих системах Drainback, що надає змогу користуватися системою без постійної технічної підтримки. Гарантія 10 років. Габарити (ДхШхГ):1981х1223х80мм. Апертурна площа: 2.26м2. Загальна площа: 2.42 м2. Вага: 40 кг. Обсяг рідини: 1.55л. Макс тиск: 800 кПа
Виробник Apricus
Контактна інформація ТОВ "Неотепло", м. Одеса, вул. Космонавтів 32, оф 108. тел.: +38 (048) 704-55-24, +38 (048) 704-55-29
Детальна інформація щодо продукту http://neoteplo.com.ua/
Технологія Плоский
Ефективність, % 75,1

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
26,2%
73,8%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Apricus FPC-A28

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.