Apator Powogaz LQM-III ELF

від Apator
  • Теплосчетчик ELF, розроблений польським заводом-виробником Apator-Powogaz, є компактним вимірювальним приладом, до складу якого входять 2 датчика температури PT-500, електронний обчислювач і тахометричний показник.
  • Точний і надійний теплосчетчик, обладнаний висококласним лічильником з перетворювачем потоку класу 2 з електронним зчитуванням оборотів бура, а також архівуванням великої кількості даних, який характеризується сучасною формою. Для лічильника, встановленого в квартирі, важливими параметрами є не тільки надійність і довговічність, але також і його компактность.Теплосчетчікі квартирні застосовуються для обліку витрати тепла і енергії в житловому приміщенні. Теплосчетчик ELF, розроблений польським заводом-виробником Apator-Powogaz, є компактним вимірювальним приладом, до складу якого входять 2 датчика температури PT-500, електронний обчислювач і тахометричний показник. Теплолічильники квартирні призначені для об'єктів з невеликою тепловою потужністю (від 0,3 до 85 кВт), де вода - теплоносій. При цьому вода повинна відповідати чинним вимогам СНиП. Існує 5 варіантів теплолічильників ELF, які відрізняються діаметром, номінальною витратою і способом кріплення до трубопроводу. Відмінною особливістю теплолічильників квартирних ELF є можливість спільної роботи з водолічильниками, газовими лічильниками, а також пристроями віддаленого зчитування інформації. Види даних лічильника теплової енергії. Поточні значення: Витрата тепла, об'єм води, температура в зворотному і прямому трубопроводі, миттєву витрату, миттєва потужність. Усереднені дані: Період усереднення вибирається користувачем Архівні дані: (Архіви за замовчуванням) 1. Ні реєстру. 2. 24 години - 32 реєстру. 3. Місяць - 24 реєстру. 4. Рік - 6 реєстрів. Дані про конфігурацію приладу. Коди помилок. Для дистанційного зчитування інформації використовується підключення M-Bus (поставляється окремо) Міжповірочний інтервал - 4 роки Гарантія - 36 місяців з дати продажу, але не більше 38 міс. з дати виготовлення (вказана в паспорті)
Виробник Apator
Контактна інформація ТОВ “Веста-Електро”, м. Івано-Франківськ, вул. Красівського, 20, тел/факс: +38 (0342) 50-66-90, office@v-e.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://uaclimate.com/...
Тип Квартирний
Accuracy Class 2
Призначення Механічний