Aluprof MB77 HS HI / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

від Glasso
  • Підйомно-зсувні двері - це ідеальний елемент забудови, що дозволяє з'єднувати між собою кімнати або зимові сади з внутрішнім простором. Такі двері дуже зручна для виходу на балкон, терасу або у відкритий простір саду. Вона забезпечує дуже хороший контакт з навколишнім природним середовищем. Відкриті двері не займає місце всередині приміщення, що додатково підвищує комфорт їх експлуатації. Система MB-77HS відноситься до групи продукції найвищої якості і відповідає вимогам, які ставляться перед такими виробами. Існують два варіанти конструкції дверей, що відрізняються рівнем теплоізоляції: ST і HI. Конструкція використовуваних профілів дає можливість виготовляти ексклюзивні великогабаритні двері з одно- або двокамерними склопакетами, а вживані матеріали і технічні рішення забезпечують високий рівень тепло- і звукоізоляції
  • Тонкі і міцні профілю дають можливість конструювати двері з низьким порогом з масою стулки 400 кг, висотою до 3,2 м і шириною до 3,3 м.  широкий вибір заповнень, який передбачає застосування одно- і двокамерних склопакетів, а також термовставки і додаткові аксесуари забезпечують дуже хороші термо- і звукоізоляційні параметри конструкції три версії штапиков: Стандарт (прямокутні), Престиж (напівкруглі) і Стиль (профільовані) закрита форма штапиків, а також протизламні елементи забезпечують високий рівень захисту від злому без необхідності зміни основних конструкційних елементів двері спеціальні форми ущільнювачів притвору і прістекольних ущільнювачів, а також відповідним чином підібрана фурнітура гарантують високу герметичність від попадання води і повітря профілі пристосовані для установки багатьох доступних на ринку елементів дверної фурнітури з ручним або автоматичним управлінням високий рівень сумісності з системою MB-86 забезпечує естетичне з'єднання дверей MB-77HS з вікнами, а також застосування загальних елементів для їх виготовлення широка колірна гамма дозволяє створювати двері, які підходять для будь-якого інтер'єру і екстер'єру. Повітропроникність: клас 4, EN 12207 Водонепроникність: клас 9A, EN 12208 Термоізоляція: Uf від 1,4 Вт / (м2К) Стійкість до вітрового навантаження: до класу C4, EN 1221
Виробник Glasso
Контактна інформація Тел.: 044 502-33-44; Адреса: м. Київ, бул. Вернадського, 26; Поштова адреса: Київ-164, а/с — 17 індекс — 03164; btv@glasso.ua; glasso.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.glasso.com.ua/
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Aluprof MB77 HS HI / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.