Aluprof MB-SR50N / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

від Мануфактура ДС
  • Система призначена для конструювання і виконання легких огороджень стін - плоского, підвісного та заповнюючого типів, а також дахів, ліхтарів та інших конструкцій. Це модифікація дуже популярної системи фасаду MB-SR50, що йде назустріч актуальним прагненням в архітектурі.
  • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ЕСТЕТИКА - кутові з'єднання, що забезпечують свободу у формуванні алюмінієвої забудови - стойки і ригелі з гострими краями, що дозволяють виконувати несучі конструкції фасадів з видом цілісної поверхні - естетичні різновиди фасаду і ряд накладочних профілів різних форм забезпечують отримання безлічі варіантів зовнішнього вигляду фасаду - широкий вибір відкривання елементів у фасаді: різного типу вікон і дверей, в тому числі мансардних, вікон інтегрованих з фасадом, відкидних, паралельно-зсувних вікон MB-SR50 OOW - великий діапазон скління, а також доступні ізотермічні вставки і аксесуари дозволяють забезпечити високий рівень термоізоляції фасаду - можливість гнуття профілів і виготовлення арочних конструкцій - відповідають вимогам СЄ
Виробник Мануфактура ДС
Контактна інформація ТОВ "Мануфактура ДС", тел:0676900055, м.Одеса, вул.Гагаринське плато,5Б
Детальна інформація щодо продукту https://okna.ua/...
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Aluprof MB-SR50N / 6i-18Ar-6-16Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.