ALUPROF MB-86 SI / 6zero-16Ar-4-16Ar-4zero

від Клімат Сервіс
  • ПРОФЕСІЙНА теплоізоляційна алюмінієва система з ЕНЕРГОПАКЕТОМ Glas Trösch ZERO NG. Переваги: захист від тепловтрат; - знижує споживання енергії; - економія при опаленні та кондиціюванні; - можливість виготовлення вікон надвеликого формату (від підлоги до стелі і т.п.); - наявні профілі усіх кольорів (згідно RAL); - висока стійкість до вітрових навантажень; - профіль тестований ІНСТИТУТОМ ROSENHEIM (Німеччина)
  • Теплоефективність вікна за бажанням замовника можна додатково підвищити шляхом: - використання дистанційних рамок підвищеної енергоефективності (існують виключно чорного кольору); - додаткової зміни конфігурації склопакету; - використання надсучасних алюмінієвих профілів технології «пасивний будинок» МВ-104 Passive
Виробник Клімат Сервіс
Контактна інформація ТОВ «НВК «Клімат Сервіс», bohdan@climate-service.com.ua; +380322404100; юридична адреса: індекс 81092, с.Бірки Яворівського району Львівської області, вул.Нова 14; поштова адреса: індекс 79026, м.Львів, вул.Стрийська 98; http://climate-service.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.aluprof.eu/...
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,95

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення ALUPROF MB-86 SI / 6zero-16Ar-4-16Ar-4zero

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.