Aluprof MB-86 SI / 6Solar-14Ar-6-12Ar-6i

від Перший Віконний Завод
  • Енергоефективні алюмінієві вікна; Можлива вага стулки до 150 кг.; Високоякісний склопакет для тих хто цінує тепло
  • Плюси системи Алюпроф, зокрема системи МВ 86SI: використа​ння аерогелю в профілях для покращення термоізоляційних властивостей(опір темлопередачі - від 0,92 вт/кв.м*С) що задовільняє вимоги будівельних норм для нашого регіону; висока несуча здатність профілів дозволяє виготовлення великогабаритних створок вагою до 150кг та макс. розмірами по висоті - 2800ммН; по ширині до 1700мм. можливість встановлення склопакетів до 58,5 мм широка палітра кольорів та варіантів декорування прогфілів від виробника
Виробник Перший Віконний Завод
Контактна інформація ТОВ "Перший Віконний Завод Плюс", 76493, м. Івано-Франківськ, c. Крихівці, вул. Фізкультурна, 27, тел.: +38 (0342) 53-50-14
Детальна інформація щодо продукту http://pvz.if.ua/
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,10

Річна економія
Річна економія: 3 100 грн / 2500 кВт·год*
89,1%
10,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Aluprof MB-86 SI / 6Solar-14Ar-6-12Ar-6i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.