Altek SP-CL-15

від Altek
  • Сезонний сонячний колектор Altek SP-CL-15 це альтернативна інноваційна система, що забезпечує гаряче водопостачання у Вашому домі, котеджі або виробничому приміщенні. Система може забезпечувати гаряче водопостачання з квітня по жовтень. Матеріал внутрішнього бака - нержавіюча сталь 316L. Особливістю даної моделі є наявність усередині накопичувального бака напірного теплообмінника тому систему можна підключати до системи водопостачання. Високоселективне покриття абсорбера забезпечує високий ККД системи - 95%. Борсилікатне багатошарове (12шарів) скло зовнішньої трубки має високий ступінь солнцепроніцаемості. Скло витримує удари градом до 25мм. Абсорбує покриття типу SS-AL-Nx / Cu здатне розігріватися в режимі стагнації до 300 ° С. Вакуум між трубками колектора зберігає 95% сонячного тепла
  • Вакуумний сонячний колектор Altek® з інтегрованим баком (такі колектори ще іноді називають термосифон) використовується для гарячого водопостачання об'єктів сезонної дії з квітня по жовтень. Сонячний Вакуумний колектор термосифонного типу разом з електричним нагрівальним елементом, може працювати сезонно з березня по листопад. Висока температура води може зберігатися до 72 годин, і навіть після 100 годин зберігання, вода в баці буде все ще теплою Бак системи складається з двох баків - внутрішній бак знаходиться всередині зовнішнього, простір між стінками заповнено поліуретаном для теплоізоляції.Внутрішній бак: нержавіюча сталь L316, товщина 0,4 мм .; O 360 мм; Теплообмінник виконаний з високоякісної міді O 12мм товщиною 0,6 мм, що забезпечує високу віддачу тепла. Зовнішній бак і рама: нержавіюча сталь; Весь матеріал підданий антикорозійній обробці.
Виробник Altek
Контактна інформація 49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 1. моб. тел.: +38(067) 654-68-12
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 75,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
26,2%
73,8%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Altek SP-CL-15

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.