Altek AC-VG-25

від Altek
  • Сонячний колектор Altek AC-VG-25 - це оптимальне рішення з точки зору технології та ціни. Система призначена для нагрівання великих об'ємів води. Высокоселективне покриття абсорбера забезпечує високий ККД системи - 95%. Борсилікатне багатошарове (12шарів) скло зовнішньої трубки має високу ступінь сонячного пропускання. Скло витримує удари градом до 25мм. Абсорбуюче покриття типу SS-AL-Nx / Cu здатне нагріватися в режимі стагнації до 300 ° С. Ваккум між трубками колектора зберігає 95% сонячного тепла.
  • Сонячний колектор Altek AC-VG-25 має безнапірну подачу води і призначений для великих обсягів гарячої води. Підходить для системи "тепла підлога", застосовується в теплицях і оранжереях. На сьогоднішній день ця технологія набула широкого поширення і користується високим попитом серед жителів України. 25 трубчастих елементів горловиною герметично вставлені в корпус, а нижнім кінцем закріплених на рамі колектора. Для зменшення тепловтрат, корпус зовні покритий ізолюючим шаром пінополіуретану.Площа апертури колектора - 2,35 м2. Обсяг системи - 75л. Колектор має систему кріплення на плоску поверхню, рама пофарбована чорною порошковою фарбою. Додатково з колектором необхідно придбати буферну ємність і циркуляційний насос.
Виробник Altek
Контактна інформація 49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 1. моб. тел.: +38(067) 654-68-12
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 75,0

Річна економія
Річна економія: 3 900 грн / 3200 кВт·год*
26,2%
73,8%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Altek AC-VG-25

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.