Алюмінієвий радіатор Elegance

від Elegance
  • Радіатори Elegance Wave створені для роботи в екстремальних умовах використання (Рробочий = 26 атм.) Серед алюмінієвих радіаторів інших заводів - це кращий результат і є ідеальними для вітчизняних систем опалення. Радіатор Elegance Wave - остання розробка заводу Industrie Pasotti.
  • Радіатори Elegance Wave створені для роботи в екстремальних умовах використання (Рробочий = 26 атм.) Серед алюмінієвих радіаторів інших заводів - це кращий результат і є ідеальними для вітчизняних систем опалення. Радіатор Elegance Wave - остання розробка заводу Industrie Pasotti. Дані опалювальні прилади виготовляються зі сплаву алюмінію і невеликої кількості цинку. Використання методу лиття під тиском, робить дані радіатори дуже міцними. Радіатори поставляються в картонній упаковці, обтягнутою ПЕ плівкою, радіатори фарбуються в два шари: 1-й шар забезпечує захист від корозії внутрішню і зовнішню поверхню радіатора. 2-й шар - епоксидна порошкоподібна фарба, яка зменшує заростання каналів. Сьогодні, алюмінієві радіатори Elegance є найбільш ефективними через високу тепловіддачу і збільшену за рахунок виступаючих деталей і ребер, поверхню приладу. Алюмінієві радіатори Elegance призначені для централізованого опалення. Робочий тиск радіатора 12 атмосфер, обпресувальний тиск понад 18.
Контактна інформація ТОВ "ТеплоФормат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту https://teploformat.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Алюмінієвий радіатор Elegance

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.