Airfel DigiFEL DUO 24

від Airfel
  • Газовий комбінований водогрійний котел для опалення приміщень та приготування гарячої води у настінному виконанні із закритою камерою згоряння. Технічні характеристики: - номінальна теплова потужність: 23,8 кВт; - нормативний ККД 92,8% - виконання: комбінований; - габаритні розміри (ДхШхВ): 345х403х733; - діапазон регулювання температури опалення: 35-85ºС; - діапазон регулювання температури ГВП: 35-55ºС; - продуктивність ГВП: 10,2 л/хв при ΔТ = 30 К; - регулювання: постійна температура подачі; - незалежне від ГВП обмеження потужності на опалення
  • Газовий комбінований водогрійний котел для опалення приміщень та приготування гарячої води у настінному виконанні із закритою камерою згоряння. - Модульний атмосферний пальник, працює з тиском підведеного газу від 13 мбар. Спеціальне виконання для України. - Вентилятор для видалення димових газів - Високий комфорт приготування гарячої води. - Регулятор для режиму з постійною температурою подачі, вбудована система самодіагностики. - Вбудований мембранний бак 7л. - Можливість підключення кімнатного термостату - Можливість підключення датчика зовнішньої температури - Можливість роботи як на природному, так і на зрідженому газі - Вторинний теплообмунник з нержавіючої сталі
Виробник Airfel
Контактна інформація Sandiplus, м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 1 а +38 (057) 556 42 53; http://sandiplus.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://airfel.in.ua/
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,2
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Airfel DigiFEL DUO 24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.