AIK AIR-30

від A&K GROUP
  • Тепловий насос AIK AIR 30 обладнаний системою уприскування пари і компресорами Panasonic EVI. Система уприскування пари дозволяє підвищити продуктивність системи на 5-7%, захищає компресор від перегрівання.
  • Основні складові теплового насоса AIK AIR 30, типу повітря-вода - зовнішній і внутрішній блок. Щоб підключити тепловий насос до системи опалювання приміщення, треба прокласти в грунті теплоізольований подаючий трубопровід і трубопровід зворотної дії, також потрібне укладання сполучного електрокабеля. Такий вид установки має свої переваги, на які слід звернув увага : простота і легкість в отриманні теплової енергії з атмосферного повітря. Установка насосної системи виконується на фундаменті, який обладнаний спеціальним пристосуванням для відведення конденсату. Завдяки прокладенню електричних дротів і трубопроводу в грунті, вони максимально захищені. Усі теплові насоси AIK AIR обладнані системою уприскування пари і компресорами Panasonic EVI. Система уприскування пари дозволяє підвищити продуктивність системи на 5-7%, захищає компресор від перегрівання.
Виробник A&K GROUP
Контактна інформація ТОВ "АІК ГРУП" 08141, Київська обл, Киево-Святош. район, с. Петрівське, вул. Київська, 30А. Info.aik-group@i.ua +38 067 233 72 33
Детальна інформація щодо продукту http://aik-group.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 31,3
Технологія повітря-вода
COP 3,50

Річна економія
Річна економія: 32 000 грн / 27000 кВт·год*
32,0%
68,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення AIK AIR-30

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.