Aerogor COMPACT ECO Inverter 10 A

від Gorenje
  • Теплові насоси Gorenje з новою інверторною технологією забезпечують високоефективний екологічно чистий й економний обігрів, охолодження та нагрівання гарячої води для побутових потреб. Технологія інвертора постійного струму з управлінням частоти компресора гарантує високоефективну роботу, оскільки тепловий насос генерує лише таку потужність нагрівання (або охолодження), яку потребує будинок. Вимоги до опалення будинку різняться залежно від температури навколишнього середовища та теплоізоляційних характеристик будинку. Інверторна технологія точно регулює потужність компресора згідно з вимогами нагрівання шляхом модуляції роботи, завдяки чому досягається вища ефективність у кожному режимі експлуатації.
  • Компресор з інвертором постійного струму - це оптимальне рішення для застосування за низьких і середніх температур. Завдяки обмеженню режиму ECO можна заощадити енергію влітку, а також захистити робочі умови найважливішого компонента в тепловому насосі - компресора. Клас енергоефективності ErP: A++ Потужність опалення (мін/макс): 4,57/10,50 кВт Споживана потужність (мін/макс): 0,91/3,05 кВт COP(A2/W35): 3,79 Різниця між внутрішнім і зовнішнім блоком: макс. 15 м Внутрішній блок (ВxШxГ): 562 x 686 x 260 мм Зовнішній блок (ВxШxГ): 1215 x 761 x 417 мм Внутрішній блок: 25 кг Зовнішній блок: 85 кг СЕРІЙНІ ВБУДОВАНІ КОМПОНЕНТИ Електричний проточний нагрівач: 6 кВт (3 фази/2 ступені) Циркуляційний насос класу енергоспоживання А: Grundfos UPM GEO 25-85 180 3-ходовий клапан для резервуара гарячої води для побутових потреб: Зовнішній (додатковий) Запобіжник теплового насоса(A/тип): 20/C Запобіжник електричного проточного нагрівача: 16/C Тип холодоагенту: R410A - 1,94 кг
Виробник Gorenje
Контактна інформація Представництво компанії "Gorenje d.d " в Україні інформаційна лінія: 0800 300 024
Детальна інформація щодо продукту https://www.gorenje.ua/...
Максимальна потужність, кВт 10,0
Технологія повітря-вода
COP 3,79

Річна економія
Річна економія: 33 100 грн / 27800 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Aerogor COMPACT ECO Inverter 10 A

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.