50 DLO (Бобер) 35,0/39,0 кВт

від Protherm
  • Твердопаливний котел Зручне завантаження палива Простий монтаж та сервіс Велика камера згоряння Можливість комбінації з газовим або електричним котлом для систем опалення та ГВП
  • Чавунний опалювальний котел на твердому паливі (твердопаливний котел) Простий монтаж та сервіс Велика камера згорання Високий ККД, завдяки двоходовому горизонтальному виходу продуктів згорання Низькі тепловтрати в навколишнє середовище Природне відведення продуктів згоряння Можливості встановлення Опалювальний твердопаливний котел для режиму експлуатації зі зміною температури котла Використання в якості палива дерева (максимально допустима вологість 20%) та вугілля (зернистість не менше 40 мм) Використовується для опалення житлових та виробничих приміщень з системою опалення з природною або примусовою циркуляцією Можливість комбінації з газовим або електричним котлом для систем опалення та ГВП Використання для спалювання деревини довжиною не менше 320 мм та діаметром до 180 мм Функції Вбудований термоманометр на передній панелі Регулювання тяги за допомогою заслінки димової труби Термомеханічний регулятор потужності — регулювання подачі первинного повітря залежно від зміни температури води в котлі Розміщення регулятора потужності у верхній частині для захисту від можливого попадання гарячого повітря з камери згорання Наявність регулюючої заслінки для зміни інтенсивності горіння та потужності Стійкість до корозії та теплових ударів, завдяки рівномірному розподілу температур в окремих секціях теплообмінника Об’ємна камера згоряння не потребує особливої підготовки (подрібнення) палива
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія дрова
Максимальна потужність, кВт 35,0
Мінімальна потужність, кВт 10,5
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення 50 DLO (Бобер) 35,0/39,0 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


39 494 грн
Ви економите: 8 500 грн за рік*