30 PLO (Ведмідь) 26 кВт

від Protherm
  • Стаціонарний газовый котел Серія PLO — стаціонарний котел з п’єзорозпалом Надійний і простий в користуванні та обслуговуванні Ступеневе регулювання теплопродуктивності Можливість під’єднання бойлера ГВП
  • Стаціонарний опалювальний газовий котел Ступеневе регулювання теплопродуктивності котла П’єзорозпал, розпал від «пілотного пальника» Середній ККД за опалювальний сезон 90 % Наявність управління бойлером для отримання гарячої води Природне або примусове (при наявності турбо-приставки (окрім 60PLO) відведення продуктів згорання Можливості встановлення Опалювальний газовий котел з інжекційним пальником і регулювання температури води на виході в систему опалення Можливість використання як природного, так і зрідженого газу (при відповідних налаштуваннях) Використовується для опалення, а в комплекті з бойлером, для гарячого водопостачання квартир, будинків, офісів, невеликих цехів, обладнаних водопроводом, системою опалення з примусовою і природньою циркуляцією Функції Вбудований термостат температури котла, термостат включення циркуляційного насосу при досягненні заданої температури, датчик виходу димових газів, система п’єзорозпалу та контролю полум’я Переключення ступенів (повна і понижена потужність) за допомогою перемикача на панелі управління Відображення температури та тиску води в системі опалення на панелі котла Аварійний датчик температури (перегрів) котла Можливість управління роботою котла від кімнатного термостата Використання турбо–приставки для відводу продуктів згорання через зовнішні стіни (окрім 60 PLO) Управління термостатом бойлера та 3-ходовим вентилем за наявності бойлера ГВП
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 26,0
Мінімальна потужність, кВт 7,8
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення 30 PLO (Ведмідь) 26 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.