20 КLZ (Ведмідь) 17 кВт

від Protherm
  • Газовий стаціонарний котел Економія за рахунок підключення зовнішнього датчика Вбудований 90-літровий бойлер Плавна модуляція
  • Стаціонарний опалювальний газовий котел з вбудованим 90 літровим бойлером для приготування гарячої води Потужність апарату регулюється модуляційним пальником (70%-100%) Теплообмінник складається з чавунних секцій Електронна система розпалу та контролю за наявністю полум’я Середній ККД за опалювальний сезон 92% Природне або примусове відведення (при наявності турбо-приставки) продуктів згорання Можливості встановлення Газовий опалювальний газовий котел з інжекційним пальником з погодозалежним регулюванням температури опалення за температурним графіком Можливість використання як природного, так і зрідженого газу (при відповідних налаштуваннях) Наявність регулювання по висоті для забезпечення стійкості котла Можливість управління роботою котла від кімнатного термостата і (або) датчика зовнішньої температури (еквітермічне регулювання) Можливість під’єднання контуру рециркуляції ГВП Використовується для опалення та гарячого водопостачання (вбудований бойлер) квартир, будинків, офісів, невеликих цехів, обладнаних системою опалення з примусовою циркуляцією та водопроводом Функції Вбудований 90 літровий горизонтальний бойлер з магнієвим електродом захисту корпусу від корозії Вбудований електронний датчик температури котла, функція включення циркуляційного насоса ОВ при досягненні заданої температури, датчик виходу димових газів, система розпалу та контролю полум’я Вбудований насос бойлера, закритий розширювальний 10-літровий бак системи опалення та 4-літровий бак для бойлера, автоматичний повітреспусник та запобіжний клапан Вбудований таймер нагріву гарячої води в бойлері і режимів опалення Постійно діюча функція протизамерзання та захисту від блокування вала насосу Управління функціями апарату за допомогою кнопок та дисплею Функція самодіагностики — відображення кодів несправностей котла Наявність манометра-відображення тиску води в системі опалення Функція аварійного підвищення температури (перегріву) котла Використання турбо-приставки для відводу продуктів згорання через зовнішні стіни
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 17,0
Мінімальна потужність, кВт 5,1
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення 20 КLZ (Ведмідь) 17 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.