20 КLOМ (Ведмідь) 17 кВт

від Protherm
  • Стаціонарний газовий котел Плавна модуляція потужності Управління за допомогою кнопок та дисплею Можливість під’єднання та управління бойлером ГВП
  • Стаціонарний опалювальний газовий котел Потужність газового котла регулюється модуляційним пальником Теплообмінник складений з чавунних секцій Електронна система розпалу та контролю за наявністю полум’я Середній ККД за опалювальний сезон 92 % Наявність управління бойлером для отримання гарячої води Природне або примусове (при наявності турбоприставки) відведення продуктів згорання Можливості встановлення Опалювальний газовий котел з інжекційним пальником та можливістю роботи за погодозалежним температурним графіком Можливість використання як природного, так і зрідженого газу (при відповідних налаштуваннях) Наявність регулювання по висоті для забезпечення стійкості котла Можливість управління роботою газового котла від кімнатного термостата і (або) датчика зовнішньої температури (еквітермічне регулювання) Використовується для опалення, а в комплекті з бойлером, для гарячого водопостачання будинків, офісів, невеликих цехів, обладнаних системою опалення з примусовою циркуляцією і водопроводом Функції Вбудований електронний датчик температури газового котла, функція включення циркуляційного насоса при досягненні заданої температури, датчик виходу димових газів, система розпалу та контролю полум’я Постійно діюча функція протизамерзання та антициклічності Управління функціями апарату за допомогою кнопок та дисплею Функція автодіагностики — відображення кодів стану котла Наявність манометра — відображення тиску води в системі опалення Функція аварійного підвищення температури (перегріву) котла Використання турбо-приставки для відводу продуктів згорання через зовнішні стіни (ст.40) Управління датчиком температури бойлера та насосом бойлера ГВП
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 17,0
Мінімальна потужність, кВт 5,1
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення 20 КLOМ (Ведмідь) 17 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.